... jen tak pro radost :o)

Horoskop pro RybyZvěrokruh - Ryby
 

Ryby

(21.2. - 20.3.)

 

Obecná charakteristika

 

Lidé narození ve znamení Ryb se svými myšlenkami pohybují v hloubkách a neexistují pro ně hranice. Jejich úkolem je plavat proti proudu. Když se nechají pouze unášet, mohou špatně skončit.

Ryby mají silné vnitřní vnímání, citlivost a inspiraci. Jsou obdařeny jakýmsi šestým smyslem, i když si to samy neuvědomují. Jejich představivost a fantazie jim umožňuje procítění každého okamžiku. Dokáží obvykle pochopit všechny lidi kolem, jenom samy sebe ne. Mohou se hledat celý život. Nesnadno nacházejí rovnováhu mezi svými sny, vnitřními tužbami a realitou.

Tito lidé zpravidla více naslouchají než mluví. Jsou přizpůsobiví, mají skromnou a nesobeckou povahu. Často o svých schopnostech pochybují a stojí stranou. V tomto ohledu jsou opatrní, jejich důvěřivost k ostatním lidem však může být bezmezná. Proto se stávají obětí podvodů a intrik.

 

Ryby jako Žena

Patříte mezi nejžádanější ženy a to zejména pro svou ženskou tajuplnost a zdrženlivost. Mnohým připadáte roztomile nevyzpytatelná a zasněná žena snů.

Svým náladám podléháte stejně rychle, jako se mění březnový vítr. Jste velice sentimentální a pokud vám někdo zraní vaše city, dokážete vyplakat potoky slz. Je pro vás velice těžké překonat plachost a pochybnosti. Váš strach vás může odehnat od všech ostatních a ponechat v osamělosti. Občas býváte marnotratná, ale pokud bude situace naléhavá, přizpůsobíte se i skromným podmínkám.

Láska

V lásce dáváte přednost romantice. Nemáte touhu svého partnera ovládat spíše naopak, chcete být ovládaná jím. Co opravdu od svého muže očekáváte je, aby vás chránil a opatroval. Vždy budete vyhledávat gentlmany, kteří vám budou otevírat dveře, pomohou do kabátu či zapálí cigaretu.

Svého partnera budete neustále obdivovat a uctívat. Nikdy ho nebudete z ničeho vinit, vždy to bude chyba někoho jiného. Pokud váš přítel bude stát za vámi, odpustíte si i své rýpavé nálady.

Žena Ryba pro své děti udělá maximum. Obětuje cokoliv, aby její děti měly všechno, co jí osobně bylo odepřeno. Jediné co vám činní problémy, je být na své děti přísná. Musíte se hodně učit nebýt příliš shovívavá.

Velice ráda se necháte živit svým manželem a svůj veškerý čas obětujete jemu a celé vaší rodině.

Zdraví

Jelikož jste opravdu velice křehká osoba, podléháte mnohým nemocem častěji než kdokoliv jiný. Máte velice oslabený imunitní systém, a proto můžete trpět často alergiemi. Měla byste se vyhýbat nestřídmostem, extrémům a zbytečným stresům.

Práce

Jste velice pečlivá, máte bohatou představivost, výborně se přizpůsobujete, bohužel postrádáte důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazujete. Upřednostňujete spíše týmovou práci. Vhodné jsou pro Vás profese např. lékařka, zdravotní sestra, kosmetička, učitelka, výtvarnice apod. Své schopnosti však můžete uplatnit i v oborech spjatých s matematikou.zdroj: Žena.cz

 

Ryby

Ryby - charakteristika ženy

CharakteristikaCharakteristika: Patříte mezi nejžádanější ženy a to zejména pro svou ženskou tajuplnost a zdrženlivost. Mnohým připadáte roztomile nevyzpytatelná a zasněná žena snů.

Svým náladám podléháte stejně rychle, jako se mění březnový vítr. Jste velice sentimentální a pokud vám někdo zraní vaše city, dokážete vyplakat potoky slz. Je pro vás velice těžké překonat plachost a pochybnosti. Váš strach vás může odehnat od všech ostatních a ponechat v osamělosti. Občas býváte marnotratná, ale pokud bude situace naléhavá, přizpůsobíte se i skromným podmínkám.

LáskaLáska: V lásce dáváte přednost romantice. Nemáte touhu svého partnera ovládat spíše naopak, chcete být ovládaná jím. Co opravdu od svého muže očekáváte je, aby vás chránil a opatroval. Vždy budete vyhledávat gentlmany, kteří vám budou otevírat dveře, pomohou do kabátu či zapálí cigaretu.

Svého partnera budete neustále obdivovat a uctívat. Nikdy ho nebudete z ničeho vinit, vždy to bude chyba někoho jiného. Pokud váš přítel bude stát za vámi, odpustíte si i své rýpavé nálady.

Žena Ryba pro své děti udělá maximum. Obětuje cokoliv, aby její děti měly všechno, co jí osobně bylo odepřeno. Jediné co vám činní problémy, je být na své děti přísná. Musíte se hodně učit nebýt příliš shovívavá.

Velice ráda se necháte živit svým manželem a svůj veškerý čas obětujete jemu a celé vaší rodině.

ZdravíZdraví: Jelikož jste opravdu velice křehká osoba, podléháte mnohým nemocem častěji než kdokoliv jiný. Máte velice oslabený imunitní systém, a proto můžete trpět často alergiemi. Měla byste se vyhýbat nestřídmostem, extrémům a zbytečným stresům.

PrácePráce: Jste velice pečlivá, máte bohatou představivost, výborně se přizpůsobujete, bohužel postrádáte důvěru ve své schopnosti, pevnou vůli a proto se obtížně prosazujete. Upřednostňujete spíše týmovou práci. Vhodné jsou pro Vás profese např. lékařka, zdravotní sestra, kosmetička, učitelka, výtvarnice apod. Své schopnosti však můžete uplatnit i v oborech spjatých s matematikou.

zdroj Žena.cz

 

Ostatní znamení najdete zde: https://horoskopy.centrum.cz/ 

 

Jsem ve znamení ryb a draka.

Přečtěte si něco o těchto znameních

 

Ryba [21.02. až 20.03.]

Ryby mají v porovnání s ostatními jedenácti znameními specifickou povahu. Vynikají zvláště svým nesobeckým a citlivým přístupem k ostatním. Agresivita a spekulace je jim španělskou vesnicí, jsou až příliš opatrní. Často jsou pochybovační o svých schopnostech a mají nedostatek sebevědomí. I malé popichování okolí berou velice vážně a stávají se tak terčem posměchu. Přes skutečnost, že jsou to lidé spolehliví, upřímní a důvěryhodní, kolektiv jim právě díky jejich vlastnostem vyčítá chyby a problémy, jež nastaly. I ty za které nemohou. Spoléhají na sliby ostatních a nejednou naletí.

 
Pozor na intriky ! Možná by bylo vhodné, aby si nalezli jakéhosi "obránce", který se za ně postaví. Skuteční přátelé a dobří lidé snad dokážou poznat jejich pozitiva a cenné vlastnosti. Na profesionální úrovni a v zaměstnání si Ryby dobře vedou v kolektivu lidí, kteří jsou jim nakloněni, kteří dokáží ocenit jejich schopnosti a výkon. Hodí se do státní správy a do vědeckého výzkumu (tedy tam, kde se tak trochu "ztratí v davu"). Mají zvláštní cit pro přírodu (přírodovědci, chemici, ekologové) a historii. Ryba s Rybou k sobě v manželství jde, je to vztah harmonický a vyrovnaný. Chtějí-li však něčeho dosáhnout, není to spojení ideální. Jeden druhého totiž nedokážou dost dobře podpořit a podnítit. Jako vhodný "ochránce" se hodí Štír, Rak nebo Panna

Čínské znamení: Drak

Drak oplývá silou, zdravím a energií. Je velmi otevřený, nikdy ne malicherný. Nenávidí pokrytectví a klepy a zpravidla nemá ani tu nejlepší diplomatickou obratnost. Je důvěřivý a nechá si vše namluvit. Jeho snaha po dokonalosti ho nutí stavět vysoké požadavky nejen na sebe a své spoluobčany, ale i na celé své okolí. Ale má skrupule. Je dráždivý, někdy popudlivý, tvrdohlavý a často říká věci, o nichž mnoho nepřemýšlí. Přesto je možno dát na jeho mínění, neboť má pro každého dobrou radu. Je prudký a schopen vznětu, dá se lehce strhnout, občas i ke zcela neuváženým nerozvážnostem, čímž však většinou škodí sám sobě. Drak je značně inteligentní, bystrý i v perspektivním uvažování, svéhlavý, houževnatý a velkorysý. Je velmi pyšný. Dovede být v každém povolání úspěšný zejména pro svoji logičnost. Jestliže se věnuje velké věci, dosáhne zpravidla cíle. Bohužel má i stejný úspěch, postaví-li sebe a veškerý svůj talent do služeb zla. Zkrátka je vždy vítězem. Pokud jde o lásku, je velmi mnoho milován, ač sám doopravdy miluje jen velmi zřídka. Nezná proto hoře lásky, své oběti nechává většinou zcela nelítostně v zoufalství. Drak září svou osobností, která je ale pouhou fasádou. Je to nádherný exemplář člověka, fantastického zvířete, které však podle libosti dští oheň, zlato nebo vodu, ale posléze, jako v pohádce, i sám často uhoří. V Asii je symbolem pozemského štěstí a nebeské moci.

 

Partnerské horoskopy...

 

Horoskopy a mnoho jiného...

e-Horskopy.cz

 

Jak se líbáte podle znamení?

Beran líbá rychle, přizpůsobuje se, ale dlouho mu jen líbání nestačí.

Býk líbá s potěšením, vášnivě a vytrvale.

Blíženec líbá často s úsměvnými poznámkami, bývá často „mimo dění”.

Rak líbá něžně a hravě.

Lev líbá dravě, divoce a často kouše.

Panna líbá čistě a jemně, líbání však Panny rychle omrzí.

Váhy líbají neopravdově, obávají se o svůj dech a neumí se líbání úplně oddat.

Štír často nemá o polibky zájem. Nejraději jde hned k věci.

Střelec rád překvapuje a platí to i při líbání.

Kozoroh líbá intenzivně a jemně zároveň.

Vodnář líbá dlouze a často otevírá při líbání oči.

Ryby líbají zamilovaně a romanticky a zejména na začátku vztahu by prolíbali týdny.

 

Horoskopy pro všechny

Ještě něco o našem znamení

Ryby
Vládce znamení: Neptun, Jupiter
Charakter znamení: voda
Soulad se znamením: Rak, Štír
Barva: blankytně modrá
Kov: cín
Kameny: ametyst, akvamarín, topas, červený korál, fluorit, safír, tyrkys, perly, křišťál
Rostliny: mák, vodní rostliny, olše, jasmín, chrpa
Vůně: máta
Magické číslo: 11
Šťastná čísla: 2, 4, 11, 16, 24, 32, 34, 136
Příznivé dny: pátek, sobota, neděle
Povaha: flegmaticko-sangvinická
   Lidé narození ve znamení Ryb jsou ostýchaví, někdy budí dojem zakřiknutosti. To působí problémy v komunikaci s druhými lidmi, kdy Ryby leckdy vyvolávají
dojem, že by byly nejraději někde úplně jinde. Ryby žijí v ustavičném neklidu, chybí jim rozhodnost - a často ani samy nevědí, co vlastně chtějí. Jako
lidé nebývají příliš spolehliví, přesto disponují notnou obětavostí.   Zrozenci v Rybách se vyznačují zasněným výrazem, přičemž se nejedná pouze o zdání. Ryby, které mají fantazie na rozdávání, si skutečně často si pletou
skutečnost se snem. Mají také velmi rozvinutou intuici. Patří k nadmíru citlivým lidem, kteří jsou často sentimentální, sklíčení a nešťastní. Vzhledem
ke svému niternému založení a smyslu pro vše krásné se často stávají filozofy a umělci. Mnohdy ale bývá jejich převažujícím rysem neklid spojený s pesimismem.
Protože se Ryby hodně pohybují ve vysněném fiktivním světě, potkávají je stále nová a nová zklamání. Nakonec se z nich stávají samotáři, které ostatní
nemohou pochopit. Obecně Ryby dávají přednost klidnému životu a nemají rády změny.
   Ryby jsou také přátelské, milé a skromné. Umějí být věrnými přáteli. Často dokážou přinášet pro druhé velké oběti a jejichž potíže, problémy a útrapy
vnímají často intenzívněji nežli své vlastní. Schází jim však jistota ve vystupování a schopnost ovládat své city. Dobře vedená výchova ale dokáže Ryby
velmi slušně vybavit do života.
   V lásce a manželství Rybám štěstí nepřeje. Jejich touha po lepším světě způsobuje, že i v lásce stávají nespolehlivými. Jako mimořádně vnímaví jedinci
často v partnerském vztahu spíše trpí. Třebaže mají hluboký vztah k rodině, patří mezi nejvíc nevěrných partnerů. Porozumění najdou nespíše u Býka, Raka,
Štíra, Kozoroha či Ryb. Ani jako rodiče nemívají silnou pozici. Dětem spíš podléhají, takže potomci časem získávají v rodině dominantní pozici. Problémy
se vyhrocují hlavně s dětmi narozenými v Blížencích a ve Střelci. Nejvýhodnější situace nastává, pokud se děti narodí ve Štíru či Raku.
   Ryby dokážou být poctivými a spolehlivými pracovníky - potřebují ale dobré vedení. Většinou se jim vyhovuje klidné zaměstnání badatelského typu. Jsou
typickými umělci, spisovateli, mysliteli či hudebníky, což jim současně dává možnost uniknout z reálného světa. Už běžný kancelářský ruch pro ně může představovat
problém. Málokdy Ryby dosahují nadměrných finančních úspěchů. Existují sice mimořádně ambiciózní jedinci, ale ti netvoří nijak početnou skupinu...

 
   Osobnosti narozené v tomto znamení: Cindy Crawfordová, Martin Dejdar, Ema Destinová, Albert Einstein, Georg Fridrich Händel, Victor Hugo, Jiří Menzel,
Ornella Mutiová, Viktor Preiss, Bedřich Smetana, Sharon Stoneová, Karolína Světlá, Elizabeth Taylorová, Eva Vejmělková, Lucie Vondráčková, George Washington,
Bruce Willis.


 

 

Vliv bílé Luny na znamení

neboli ÚPLNĚK je vážně prevít...


Název Měsíce se objevuje v pojmech náměsíčník a lunatic, což je anglický název pro šílence. Lunární povaha je poddajná, vnímavá, nadaná silnou představivostí. Každý devětadvacátý den se znovu objevuje v podobě úplňku, který vše zasáhne svým vlivem. Podívejme se, jak působí světlo úplňku na jednotlivé zrozence pod vlivem planet zvěrokruhu.

BERAN (21. 3. - 20. 4.)
Během úplňku jste systematicky ve špatné náladě. Projevujete netrpělivost, nervovou podrážděnost a přesvědčení, že vás okolí nechápe. Bylo by marné od vás v této době očekávat cokoli uvážlivého. Raději se nepouštějte do žádných důležitých rozhodnutí a závažných jednání.

BÝK (21. 4. - 20. 5.)
Úplněk vás vyvádí z míry. Během jeho působení nedokážete vysvětlit nápady, které se vám honí hlavou. Špatně usínáte, máte neklidný spánek. Cítíte nespokojenost a toužíte po všestranné činnosti. Vyčítáte okolí, že se nemíní podrobit vašim rozmarům.

BLÍŽENCI (21. 5. - 21. 6.)
Svit plné Luny vás stimuluje a čerpáte z něj vůli i odvahu. Je to ideální období pro konkretizaci vašich plánů. Překračujete svůj stín, chcete stále víc, ale vaše fyzické možnosti už nestačí, pociťujete únavu. Proto kroťte své nutkání jet na plný plyn, méně je mnohdy více.

RAK (22. 6. - 22. 7.)
V době úplňku se probouzí váš soutěživý duch, který ovšem dokáže způsobit, že svému okolí závidíte majetek i pracovní úspěchy. Vaše chtivost toho, co nevlastníte, se projevuje agresivitou vůči bližním. Protože ale máte smysl pro rodinu a bezpečnou zajištěnost, je tu šance, že dočasně doléhající nepřejícnost udržíte na uzdě.

LEV (23. 7. - 23. 8.)
Vaše výborná kondice vrcholí právě za úplňku. Vkus a záliba v krásných i luxusních věcech nabývají na intenzitě. V této době bezhlavě utrácíte. Chcete oslňovat za každou cenu, čímž vzbuzujete v okolí závist či dokonce nepřátelství. Chovejte se poněkud skromněji a budete mít více přátel.

PANNA (24. 8. - 23. 9.)
Úplněk vás natolik zbavuje praktického vnímání, že se dokonce necháte vodit za nos. Podléháte syndromu opuštěnosti, a proto se lepíte na kdekoho a kdeco. Pozor na výstřelky všeho druhu, následky by nemusely být jednoduché.

VÁHY (24. 9. - 23. 10.)
Mystický vliv kulatého Měsíce působí zvlášť silně na vaši uměleckou duši a přesvědčení, že máte nadání pro jakoukoli tvůrčí činnost. Hrajete si na nepochopenou bytost, i když nitro vás přesvědčuje o opaku. Vzhledem k vrozenému egoismu se opět vrátíte ke svým osobním zájmům.

Štír (24. 10. - 22. 11.)
Luna ve vás oslabuje vrozené i vypěstované zábrany, nepravosti a zlo se tlačí na povrch. Bylo by naprosto zbytečné od vás cokoli žádat, nehodláte nikomu pomoci, žijete pouze pro sebe a druzí vás nezajímají. Období je to velmi svízelné a s jeho následky se posléze vypořádáváte obtížně.

Střelec (23. 11. - 21. 12.)
Během úplňku se zvyšuje vaše povrchnost, roztomilost i perfektní předstírání. Pokud se druzí nechovají přesně tak, jak očekáváte, považujete je za špatnou společnost. Přeceňujete své síly a není divu, že máte problémy také se spánkem.

KOZOROH (22. 12. - 20. 1.)
Měsíc vaši osobnost vzdaluje od reality, snažte se dostat pod kontrolu pocit, že jste stále někým pronásledováni. Ve snaze oklamat fiktivního nepřítele, od kterého očekáváte zásah, projevujete sklon ke lhaní. Je to údobí, kdy se noříte do minulosti a všechno vidíte černě.

VODNÁŘ (21. 1. - 18. 2.)
Úplněk stimuluje vaši mozkovou aktivitu. Hloubáte o všem možném, i o své vlastní existenci. Příliš se tím zatěžujete! Okolí uvádíte do rozpaků, protože se neustále na něco vyptáváte a jako neodbytné dítě si vynucujete odpovědi.

RYBY (19. 2. - 20. 3.)
Za úplňku je úplně nejlepší nechat vás bez povšimnutí někde v koutě. Všechno je totiž hned tak, a hned zase onak. Luna ve vás probudí na chvíli veselí a vlídnost, vzápětí však bytost smutnou a zahořklou, uzavřenou do své skořápky.

 

Dary od Boha


Ježíš Kristus


Jednoho rána se Bůh zadíval na svých 12 dětí
a napadlo jej , co by jim tak asi mohlo ještě
scházet.  Znenadání se jeho tvář rozjasnila
myšlenkou, že by je mohl obdařit lidskou vůlí.
Jeho synové před něj předstupovali jeden po
druhém, aby obdrželi tento božský dar  :

Ryby :


ryba.jpg

 Tobě synu , ve znamení Ryb , náleží nejtěžší
úkol.
Žádám Tě , abys na svá ramena vložil všechno
lidské utrpení . Tvé slzy budou mými Slzami.
Tato bolest je důsledkem  mylného porozumění
mým Slovům , ale jsi tu Ty , abys poskytl člověku
slitování. 
Pro toto dostaneš ode mne dar z nejvzácnějších.
Jsi jediným z mých dětí, kdo mi může porozumět.
Schopnost porozumět božskému je pro Tebe
cestou k lidem , cestou k šíření víry .

A rozechvělý syn Ryba se navrátil na své místo.
Ryby žijí ve znamení nekonečna , víry a mystiky.
Jsou plni lásky a porozumění , vždy se snaží
ulevit lidskému utrpení. Sloveso , které je pro ně
charakteristické je „ věřím“ .

Střelec :

strelec.jpg

Tvým posláním Střelče , bude umět lidi rozesmát
a to v okamžicích, kdy jsou zamračeni, mdlí a
tvrdohlaví po té, co nesprávně porozuměli mé
Myšlence.  Tvůj smysl pro humor jim dává sílu
znovu doufat a takto mě budou moci opět vyhledat.
Čeká na Tebe mnoho zkoušek a v žádném ze svých
životů si neodpočineš. Dávám Ti dar nekonečné
hojnosti, abys mohl všude šířit zářivé světlo .

Střelec ustoupil s projevem radosti zpět do řady.
Má obrovskou sílu duchovní transformace .
Je obdařen všemi vlastnostmi ,které usnadňují
mezilidskou komunikaci  - oblíbeností , výřečností
a shovívavostí. Vede svůj život i životy ostatních
 ke krajní otevřenosti vůči Vesmíru .


Kozoroh :


kozoroh.jpg

Po Tobě Kozorožče žádám , abys mi obětoval své
úsilí a pot , protože máš naučit lidi pracovat .
 Není to snadný úkol. Na svých ramenech poneseš
pracovní sílu všech .Ale pro toto břímě Ti dám
úplnou lidskou zodpovědnost . 

A Kozoroh se oddaně vrátil na své místo .
Kozoroh si dobývá  vysoká sociální postavení a své
milostné vztahy stabilizuje skrze neústupnou
disciplínu , vůli založenou na plnění svých povinností
 a skrze vyjímečný smysl pro zodpovědnost .
Je pro ostatní vzorem respektu a ohleduplnosti díky
pečlivě naplánovanému jednání .

Od Dášenky, moc děkuju Dáši, krásné!

© 2011 Všechna práva vyhrazena.

Tvorba webových stránek zdarmaWebnode